Поради з вибору очищувачів повітря

В першу чергу дізнайтеся у продавця кількість і вартість фільтрів і інших витратних матеріалів для очищувача, так як їх вартість часто може складати до 80% від вартості приладу. Так так. Не дивуйтеся цьому. Багато виробників очищувачів спеціально продають їх без прибутку або навіть з невеликим збитком, закладаючи потім багаторічний прибуток на витратних матеріалах.
Подібна стратегія вже давно застосовується у виробників принтерів.

Одним з основних параметрів при виборі повітреочисника є його продуктивність (CADR м3 / год) - вона визначає, наскільки ефективно пристрій зможе працювати в тому, чи іншому приміщенні.

Для вибору пристрою по продуктивності варто порахувати обсяг приміщення (площу помножити на висоту стелі) і знайти модель, яка за годину «обробляє» в 2-3 рази більше повітря - це вважається оптимальним варіантом. Багато виробників вказують в характеристиках максимальну площу приміщення; цей параметр може розраховуватися за різними формулами і для різного роду приміщень, а тому вибирати пристрій бажано все ж таки виходячи з обсягу, а не з площі.

Очисники можуть оснащуватися різними типами фільтрів. Тут все залежить від того, які забруднення потрібно видаляти з повітря.
Для механічного очищення (від шерсті, пуху, пилу і т.п.) використовуються попередній, електростатичний, HEPA. Перші два типи затримують великі і середні частинки, HEPA - мікроскопічні, NANO працює на молекулярному рівні.
Для роботи з хімічними забрудненнями необхідна наявність каталітичного і вугільного фільтрів. У цьому випадку особливо важливо вчасно міняти фільтр - виробивши ресурс, він сам стає джерелом шкідливих речовин.
Антимікробний фільтр в комбінації з УФ-лампою призначені для усунення бактерій і вірусів. Також ефективність дезінфекції значно підвищується при наявності в очищувачі функції іонізації.
Фотокаталізатор об'єднує функції всіх трьох типів і вважається найбільш просунутим на сьогоднішній день, однак і коштує відповідно.
Для максимальної ефективності рекомендується використовувати відразу кілька типів фільтрів.
Також існують очищувачі повітря з функцією зволоження. Потрібно розуміти, що вони не замінюють повністю окремий клас зволожувачів повітря, але наявність даної функції дозволяє заощадити місце в приміщенні і бюджет. Завжди звертайте увагу на тип вбудованого зволожувача. Він може бути або випарного типу, коли повітря зволожується при проходженні через змочений водою фільтр, або ультразвукового типу. Перший тип не дуже популярний, так як фільтр зволожувача вимагає частої заміни через появу на ньому органічних забруднень і поселень бактерій, і до того ж ці фільтри не дешеві. Ультразвуковий зволожувач більш продуктивний, має багато режимів налаштування і не вимагає заміни зволожуючого фільтра.

Випускаються очисники з функцією автоматичного включення, яка робить пристрій незалежним від користувача: вони самі вмикаються, зафіксувавши забруднення в повітрі. Такі моделі максимально зручні, тому що можуть працювати без нагляду (хоча повністю забувати про увімкнений очищувач все одно не варто).

При постійному використанні в квартирах або інших приміщеннях найкраще підійдуть очищувачі повітря з живленням від мережі 220 В і невеликим енергоспоживанням (зазвичай це близько 2Вт на м2 рекомендованої площі). Живлення від батарейок або акумулятора раціональна тоді, коли потрібна незалежність від розеток (наприклад, при установці в холодильнику). Для автомобілів і автобусів випускаються моделі з живленням 12 В від гнізда прикурювача.

Деякі очищувачі повітря можуть не тільки фільтрувати повітря, але і насичувати його негативними іонами, що позитивно впливають на здоров'я (іонізатор), або приємними ароматами (ароматизатор).

Якщо в квартирі є маленькі діти, варто вибрати пристрій з функцією захисту від дітей.


 

Чому так важлива чистота повітря?

Щодобова потреба людини у чистому повітрі складає 15 кілограмів, це в 10 разів більше, ніж потрібно їжі, та в 5 разів більше за потребу в воді.

 

Ми можемо довго ігнорувати потребу в їжі, або навіть воді, але КОЖНІ ДВІ СЕКУНДИ, нам потрібний ковток чистого повітря!

Повітря у Вашій оселі може бути до ДЕСЯТИ! разів забрудненішим, ніж назовні.

 

Забруднене повітря небезпечне для людей хворих на алергію, астму та інші захворювання дихальних шляхів.

60-95% часу ми проводимо всередині будівель, вдома або в офісі.

Більшість забруднювачів повітря є невидимими, наприклад, пиловий кліщ.

Ми вдихаємо алергени, не усвідомлюючи цього.

80% випадків алергії викликані пилом.

 

Чим міське повітря відрізняється від природного?

 Чому нам так легко й приємно дихається у лісі?

 

Річ у тім, що лісове повітря надзвичайно щільно насичене іонами - в 1 см³ міститься приблизно 4200 позитивних та негативних іонів, а у міському повітрі їх лише 500-100. Ці іони виникають у наслідок дій природних сил, а саме: сонячного світла, коливання листя і гілок дерев, руху та крапанню води. Завдяки великій кількості позитивних та негативних іонів, повітря є чистим, має хороший баланс вологості, статичної електрики, низьку кількість бактерій та грибків, свіже та приємне на запах, не зважаючи на те, що над ґрунтом лежить шар органічних залишків, який перегниває!

 

Саме для того, щоб відтворити незмінну якість природного повітря були створені очищувачі повітря.

  

ОЧИЩУВАЧ ПОВIТРЯ ВИРІШИТЬ ПРОБЛЕМИ:

Стерилiзація повітря допоможе Вам та Вашим близьким почуватися значно краще! 

Усунення чинників виникнення: 

 

- астми

- алергії

- плісняви та грибків

- бактерій та вірусів 

- закладеності носа та нежитю

 

 

Нормалізація: 

 

- сну 

- самопочуття

- настрою 

 

 

Iонізація повітря

 

допоможе значно зменшити кількість пилу, що накопичується в приміщеннях. 

 

 

 

Легше та швидше прибирати.  

 

 

 

Менше пилу на: 

- стінах

- стелі

- меблях

- шторах 

 

  

Деодоризація повітря допоможе позбутися неприємних запахів без маскування їх дезодорантами.

 

 

Усунення неприємних запахів від: 

 

- тютюну  

- тварин 

- поту 

- міського трафіку 

- готування їжі

 

 

Підвищіть ефективність вашого бізнесу!

 

Завдяки здатності пригнічувати розповсюдження бактерій та вірусів, можливість поширення інфекційних хвороб, що розповсюджуються через повітря, значно зменьшується. Це, в свою чергу, забезпечить високу продуктивність співробітників, а також зменьшить втрати бізнесу від вимушених простоїв.

Корисно знати

.